Nasz zespół

Jesteśmy przede wszystkim rodzicami. Jesteśmy też profesjonalnymi coachami, pedagogami, niektórzy z nas artystami.
Inspirują nas Janusz Korczak, Maria Montessori, Jesper Juul, Marshall Rosenberg, Alexander Sutherland Neill, Arno Stern.

To jest dla nas ważne:

Człowiek

Człowiek

Wierzymy, że każdy człowiek jest OK – taki jaki jest. Uwielbiamy odkrywać naturalny potencjał drzemiący w każdym małym człowieku, obserwować jak dojrzewa i wspierać jego rozwój.

Czas

Czas

Wiemy, że w dzisiejszych czasach najbardziej cenną rzeczą jaką dorośli mogą dać dzieciom jest CZAS. Czas wypełniony atmosferą ciepła, zrozumienia, akceptacji, wsparcia i poczuciem bezpieczeństwa. Czas na podróżowanie po nieograniczonej przestrzeni wyobraźni, wiedzy, sztuki i myśli.

Różnorodność

Różnorodność

Doceniamy naszą różnorodność i czerpiemy radość z tego co nas łączy. Uwielbiamy przeżywać przygody i realizować swoje pasje z tymi, dla których dziecięcy entuzjazm i radość ze spotkania z drugim człowiekiem są sednem życia.

Nasz Creo Zespół

Renata Kamińska

Na co dzień: pracuje jako mentor i coach rozwoju personalnego w nurcie szkoły ericksonowskiej oraz talentów i mocnych stron Instytutu Gallupa, prowadzi projekty, freelancer

W Creo Pole: coach, mentorka, animatorka, instruktorka narciarstwa, założycielka Creo Pole Lab, pomysłodawczyni programu Kreatywne Pole, wielowymiarowej edukacji przez działanie, która integruje ze sobą różne obszary poznawcze nauki, kultury i sztuki oraz rozwój osobisty w nurcie psychologii pozytywnej,

W życiu: uwielbia czas spędzany wspólnie ze swoimi dziećmi w kinie i teatrze, w galerii sztuki i na koncercie, na nartach i snowboardzie, na boulderze i na korcie. Muzyka ją wzrusza i porusza, dlatego lubi też śpiewać i tańczyć. Najbardziej jednak lubi letnie nocne rozmowy przy ognisku do białego rana.

Animator Janek Ebert
Janek Ebert

Na co dzień: Założyciel Edukacji Przygodowej. Aktor, powieściopisarz, gawędziarz. Zajmuje się filmem, teatrem, literaturą.

W Creo Pole: kompan, animator od wszystkiego

W życiu: ćwiczy parkour, wspinaczkę skałkową i ściankową.

Animator Michał Pakuła
Michał Pakuła

Na co dzień: Założyciel Edukacji Przygodowej. Od lat prowadzi zajęcia sportowe, survivalowe, przyrodnicze, matematyczne.

W Creo Pole: kompan, animator-kreator

W życiu: Były harcerz, organizator obozów, wychowawca kolonijny. Uwielbia podróże, zwłaszcza po górach.

Animator Szymon Smus
Szymon Smus

Na co dzień: Wspólnik Edukacji Przygodowej. Zajęcia dla dzieci prowadzi od 6 lat.

W Creo Pole: kompan, animator-kreator, kucharz

W życiu: Ćwiczy sztuki walki, jest ekspertem od historii, fascynat przyrody i biwakowania w lesie, zajmuje się również ASG, uwielbia gotować

Animator Lidia Pronobis
Lidia Pronobis

Na co dzień: aktorka Teatru Narodowego, laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych nagród aktorskich, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie

W Creo Pole: impro-animatorka

W życiu: pasjonatka dalekich, spontanicznych podróży i przyjmowania nowych wyzwań.

Animator Michał Siekierko
Michał Siekierko

Na co dzień: malarz aerografik, freelancer, autor techniki forograficznej bazujacej na technologii HDR dla fotografii motoryzacyjnej. Maluje murale i obrazy ścienne, zajmuje się malarstwem motoryzacyjnym, malarstwem ‘custom’, kreacją użytkową, rzeźbą interakcyjną.

W Creo Pole: dusza człowiek, art-animator

W życiu: dużo podróżuje zostawiając za sobą malunki ścienne np. w Azerbejdżanie. Malował dla księżniczki Brunei – Darussalam, prowadził zespół malarzy odpowiedzialnych za malowanie największych obiektów rozrywki dla dzieci w Norwegii, Finlandii, Szwecji, Danii, Holandii i Słowacji. W zaciszu pracowni tworzy obrazy na blachach aluminiowych, wieczory spędza na motocyklu, goniąc zachodzące słońce lub jedzie przed siebie starym amerykańskim samochodem w poszukiwaniu inspiracji. Zakochany w swojej córce, pasji tworzenia i starej motoryzacji.

Animator Mehrshad Shahidipour
Mehrshad Shahidipour

Na co dzień: trener tenisista, fotograf, twórca filmów, gracz.  Zajmuje się treningiem sportowym, projektowaniem plakatów, projektowaniem graficznym.

W Creo Pole: przyjaciel wszystkich, instruktor sportu i zajęć rękodzieła artystycznego, kierowca, fotograf, filmowiec.

W życiu: fotografuje, projektuje, gotuje, pasjonat przywództwa, jazdy na rowerze i jazdy terenowej, miłośnik psów

Animator Wojtek Kosowski
Wojtek Kosowski

Na co dzień: współpracownik w firmie rowerowej, z zawodu mgr inż. Inżynierii Środowiska. Każdą wolną chwilę poświęca na podróże – te małe i te duże – aby odkrywać piękno i różnorodność naszego świata. W ciągu ostatnich 2 lat odwiedził 4 kontynenty, a w 2015 r. stanął na dachu Europy- Mont Blanc.

W Creo Pole: instruktor narciarstwa, wspinaczki skałkowej, organizator wypraw rowerowych

W życiu: z zamiłowania instruktor narciarstwa zjazdowego, organizator wypraw rowerowych, pasjonat wspinaczki górskiej i skałkowej, kolarstwa turystycznego, piłki siatkowej, żeglarstwa i skoków narciarskich.

Elwira Kańczugowska
Elwira Kańczugowska

Na co dzień: artystka sztuk wizualnych, autorka programów, warsztatów artystycznych i zajęć twórczych dla dzieci, dorosłych i seniorów. Zajmuje się: malarstwem, plakatem, projektowaniem graficznym, animacją po-klatkową, filmem i montażem, ceramiką oraz instalacją artystyczną.

W Creo Pole: happy-animatorka kultury i sztuki

W życiu: maluje i projektuje, śpiewa i gra na perkusji, pływa/jeździ na rowerze/biega, psia mama, lubi naturę i wyzwania.